Biokube - tīri notekūdeņi kopš 2003 gada.

Bioloģiskā kanalizācija, Bioloģiskās attīrīšanas iekārtas, Bioloģiskā kanalizācija, Bioloģiskā kanalizācija, SIA RIAS, Kanalizācija privātmājām, Bioloģiskā kanalizācija privātmājām, Sadzīves notekūdeņi, Kanalizācija notekūdeņiem, Filtrācijas lauks, Grodi, Septiķi, Grods, Septiķis, Kanalizācija, augsta efekticitāte, CE sertifikāts, ērta apkope

SIA RIAS uzstāda Dānijas vadošā lokālās kanalizācijas uzņēmuma Biokube DK bioloģiskās attīrīšanas iekārtas, kuras garantē augstākā standarta notekūdeņu tīrību. Biokube sistēmas ir uzstādītas 67 valstīs visā Pasaulē. Iekārtām ir CE marķējums un tās ir sertificētas atbilstoši adaptētajam Eiropas standartam LVS EN 12566.  

SIA RIAS ir oficiālais Biokube DK tirdzniecības partneris.     

Venus un Pluto sistēmas privātmājām (5-30 CE)

Pluto iekārtas tipiski tiek izmantotas vienģimeņu mājām līdz 5 cilvēkiem, savukārt Venus iekārtas tiek izmantotas lielāku ģimeņu mājām, vai apvienojot vairākas mājas, kuras atrodas salīdzinoši netālu viena no otras, tādējādi samazinot kopējās izmaksas. Venus iekārtu var izmantot arī nelielām viesnīcam, kopmītnēm, u.c.

Iekārtas ir kompaktas, vieglas un uzstādīšana aizņem 1-2 dienas. Pēc uzstādīšanas ir nepieciešams ļoti minimāls serviss (Septiķa iztīrīšana reizi gadā), lai uzturētu iekārtas  nepārtrauktu darbību.

Bioloģiskā kanalizācija
Bioloģiskā kanalizācija

Mars sistēmas
(30-150 CE)

Mars iekārtas pārsvarā tiek uzstādītas nelieliem ciematiem, atpūtas kompleksiem un citām būvēm, ar ražību 30-150 CE (cilvēku ekvivalenti). Mars iekārtas tiek sagatavotas ražotnē un piegādātas klientiem gatavas uzstādīšanai.

Jupiter sistēmas
(100-500 CE)

BioKube Jupiter sistēmas pārsvarā tiek izmantotas ciematiem, nelielām pilsētām, lieliem viesnīcu kompleksiem u.c 

Jupiter sistēmas tiek piegādātas pilnībā nokomplektētās, gatavas uzstādīšanai. Katra vienība satur aerācijas zonu ar filtriem un nosēd zonu, lai likvidētu suspendētās daļiņas (TSS)

Iekārtas var tikt ieraktas uzreiz, vai ievietotas, pirms tam, izveidotā monolītā dzelzsbetona rāmī virs vai zem zemes.

Atkarībā no attīrīšanas prasībām un ienākošā ūdens daudzuma instalācija var sastāvēt no vairākām Jupiter iekārtām rindā (atkarībā no attīrīšanas prasībām) vai paralēli (atkarībā no ienākošā ūdens daudzuma).

Tehnoloģijas apraksts

A.     Neattīrītais ūdens nonāk septiķī. Kā septiķi var izmantot jau esošu kanalizācijas grodu, vai izbūvēt to no jauna. Galvenais nosacījums ir, lai tā efektīvas tilpums nav mazāks kā 2m³. Septiskās tvertnes izmantošana pirms bioloģiskās attīrīšanas zonas ļauj veikt ūdens sākotnējo attīrīšanu, cieto daļiņu nosēšanos, un izslēdz iespēju, ka iekārtā nonāk cieti priekšmeti, piemēram, ausu kociņi, zobu bakstāmie, u.c.

B.     Pēc septiķa ūdens nonāk Biokube iekārtas akumulācijas tvertnē, kurā ievietots sūknis, lai nodrošinātu vienmērīgu ūdens ieteci biozonā , novēršot situāciju, ka iekārtai ir pārslodze no rīta un vakarā, kad ūdens tiek lietots visvairāk.  Pumpis tiek darbināts ar Biokube elektrisko kontroles sistēmu.

C.   Pēc izlīdzināšanas tvertnes ūdens nonāk bioloģiskās attīrīšanas zonā, kur caur iegremdētajiem aerācijas filtriem tiek piegādāts gaiss no difuzoriem un tādejādi ar baktēriju palīdzību organiskās sastāvdaļas tiek sadalītas līdz nepieciešamajai normai.

D.     Pēc tam attīrīts ūdens nonāk nostādināšanas zonā, kur tas tiek attīrīts no radušajām bioloģiskajām dūņām un suspendētajām vielām (cietajām daļiņām).

E.     Pēc Biokube patentētās tehnoloģijas bioloģiskās dūņas, kuras rodas biozonā attīrīšanas rezultātā, tiek sūknētas atpakaļ uz septiķi tādējādi septiskajā tvertnē neveidojas anaeroba vide un H2S (Sērūdeņradis). Šī tehnoloģija ļauj izvairīties no nepatīkamām smakām, kā arī dūņas nenonāk izplūdes ūdeņos un  filtrācijas lauka caurules ar laiku neaizdūņojas, nodrošinot ilgmūžību visai sistēmai.

      Gadījumā, ja mājoklis ir atstāts uz ilgstošu periodu, pastāvīga organisko vielu cirkulācija notiek arī virzienā no septiķa uz bioloģisko iekārtu, lai nodrošinātu baktēriju neizmiršanu. Šādi sistēma bez pienākošajiem notekūdeņiem var tikt atstāta līdz pat 6 mēnešiem.

 

Kāpēc izvēleties Biokube?

Biokube iekārtas ir CE sertificētas ar ekselentiem attīrīšanas rezultātiem – Biokube iekārtas ir sertificētas Pēc CEN 12566-3 standarta ar šādiem attīrīšanas parametriem:

Bioloģiskais skābekļa patēriņš (BSP5) – 7.3 mg/l ( 97% piesārņojuma samazinājuma procenti)

Ķīmiskais skābekļa patēriņš (ĶSP) – 81 mg/l ( 89% piesārņojuma samazinājuma procenti)

Suspendētās vielas – 11.9 mg/l ( 96% piesārņojuma samazinājuma procenti)

NH4-N – 2.5 mg/l (96% piesārņojuma samazinājuma procenti)

 

KJ-N – 6.3 mg/l 

Bioloģiskā kanalizācija
Bioloģiskā kanalizācija

Kvalitāte un ilgmūžība:

  • Iekārtām ir 10 gadu garantija.
  • Mazs elektroenerģijas patēriņš (350 kwh/gadā)
  • Iekārtām ir akumulācijas tvertne ar sūkni, kura izlīdzina ienākošo ūdens daudzumu vienmērīgi visas dienas garumā, lai neveidotos pārslodze rītos un vakaros.
  • Ērti un ātri uzstādāmas.
  • Sistēma bez pienākošajiem notekūdeņiem var tikt atstāta pusgadu.
  • Pārbaudīta vērtība- Ir kopā uzstādītas vairāk nekā 5000 Biokube iekārtas 67 valstīs, tādējādi pierādot savu uzticamību un iespēju paļauties uz to ilgtspējigu darbību.
  • Notekūdeņus var izmantot atkārtoti kā tehnisko ūdeni.
  • Zemas uzturēšanas izmaksas
  • Piejamas sistēmas ļoti dažādiem maziem un lieliem projektiem
  • iekārtas Ir kompaktas un neaizņem daudz vietas mājas pagalmā. 

Biokube sistēma pašattīrās un neveidojas smakas:

Bioloģiskās dūņas, kuras rodas biozonā attīrīšanas rezultātā, tiek sūknētas atpakaļ uz septiķi tādējādi septiskajā tvertnē neveidojas anaeroba vide un H2S (Sērūdeņradis). Šī tehnoloģija ļauj izvairīties no nepatīkamām smakām, kā arī dūņas nenonāk izplūdes ūdeņos un  filtrācijas lauka caurules ar laiku neaizdūņojas, nodrošinot ilgmūžību visai sistēmai.

Katras 15 minūtes ūdens no nosēdzonas tiek pumpēts atpakaļ uz septiķi tādējadi nodrošinot, ka suspendētās vielas praktiski neatstāj sistēmu un to kopējais daudzums ir aptuveni 10 mg/l. 

Šī recirkulācija arī nodrošina, baktēriju neizmiršanu, tādējādi sistēma bez pienākošajiem notekūdeņiem var tikt atstāta līdz pat 6 mēnešiem.

Darbojas pat pie ļoti zemām temperatūrām:

      Vairāk nekā 700 iekārtas ir uzstādītas Zviedrijas un Somijas ziemeļos, kur temperatūra mēdz sasniegt  -35°C atzīmi. Tas netraucē sistēmai darboties efektīvi un neaizsalt.

      Attēlā redzama Venus sistēma, kura uzstādīta Zviedrijas ziemeļos.

 

Sazinies ar mums